Portal Q-Umawianie Online 5000 Serwis Ubezpieczycieli został stworzony z myślą o aktualnych lub jeszcze niedoszłych posiadaczach systemu Q-Klinika 3000 SQL którzy realizują abonamenty medyczne Towarzystw Ubezpieczeniowych lub inne umowy z płatnikami.

Część płatników, takich jak Uniqa, Signal Iduna czy PZU, umawianie swoich pacjentów bierze na siebie - pacjent umawiając wizytę dzwoni nie bezpośrednio do przychodni lecz do call-center ubezpieczyciela. Dlatego warto ułatwić pracownikom call-center umówienie wizyty właśnie w Państwa placówce, a nie w tej, do której np. łatwiej jest się dodzwonić.

Portal Q-Umawianie Online 5000 Serwis Ubezpieczycieli to narzędzie, które mogą Państwo udostępnić ubezpieczycielowi lub płatnikowi z którym mają Państwo podpisaną umowę. Pracownicy ubezpieczyciela mogą zalogować się na swoje konto i nie marnując czasu, kilkoma kliknięciami przeprowadzić cały proces umawiania wizyty pacjenta w Państwa przychodni.

Produkt oparty jest o najnowsze rozwiązania technologii webowych, dzięki czemu jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi, prosty w obsłudze, miły dla oka, a co najważniejsze - bezpieczny.