Jednolity Plik Kontrolny w Q-ERP 3000

Nasz system Q-ERP 3000 w łatwy i szybki sposób umożliwi Państwu przekazanie danych w postaci struktur JPK dla wszystkich wymaganych obszarów:

  • Księgi rachunkowe (JPK_KR)
  • Wyciąg bankowy (JPK_WB)
  • Magazyn (JPK_MAG)
  • Ewidencja zakupu i sprzedaży VAT (JPK_VAT)
  • Faktury VAT (JPK_FA)
  • Podatkowa księga przychodów i rozchodów (JPK_PKPIR)
  • Ewidencja przychodów (JPK_EWP)
więcej...

Oferta

Firma QBS od 1989 roku zajmuje się wytwarzaniem, wdrażaniem i utrzymaniem systemów informatycznych tworzonych i dostosowanych do indywidualnych wymagań firm i instytucji.
W naszym dorobku posiadamy różnorodne systemy stworzone na zamówienie firm z sektora MSP, instytucji publicznych oraz szeroko rozumianych placówek medycznych, gdzie stawiamy na indywidualizm potrzeb.
Lata doświadczeń pozwoliły nam zgromadzić pokaźną pulę programów gotowych. Większość z nich nadal znajduje się w naszej ofercie handlowej i jest na bieżąco rozwijana oraz dostosowywana do zmieniających się warunków rynkowych.

więcej...

Technologia

W naszej ofercie znajdą Państwo programy i systemy komputerowe oparte tylko i wyłącznie na naszej autorskiej technologii Q-Line 3000.
Własna technologia pozwoliła nam na całkowite uniezależnienie się od firm zewnętrznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie wdrożyć nasze produkty w każdej firmie czy instytucji, dopasowując je jednocześnie do indywidualnych potrzeb zamawiającego.
A dzięki ciągłym pracom badawczo-rozwojowym nad technologią Q-Line 3000 zawsze dostarczamy Państwu nowoczesne i sprawdzone rozwiązania informatyczne.

więcej...

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z nowinkami QBS - znajdą tu Państwo zarówno nowości w naszych produktach, jak również ciekawostki z życia firmy QBS.

więcej...